українська російська англійська
Відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Мінмолодьспорту
25.12.2013 | 14:20
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

24 грудня 2013 року у Міністерстві молоді та спорту України відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативною групою з підготовки установчих зборів було проведено відповідну роботу: були ретельно розглянуті всі пропозиції від представників громадських організаційкандидатів до складу Громадської ради. На підставі поданих заяв ініціативна група сформувала загальний список учасників установчих зборів.

Відкриваючи засідання установчих зборів, перший заступник Міністра молоді та спорту, голова ініціативної групи Сергій Глущенко зазначив, що у зв'язку з утворенням Міністерства молоді та спорту України, реорганізувавши Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Державну службу молоді та спорту України, виникла необхідність створення Громадської ради при Мінмолодьспорту.

«Я хотів би наголосити, що Міністерство молоді та спорту  залишається відкритим для налагодження конструктивної співпраці з інститутами громадянського суспільства  у молодіжній сфері та сфері фізичної культури і спорту. Сподіваюсь, що у наступному році новостворена Громадська рада зможе спільними зусиллями напрацювати пропозиції для Міністерства щодо найважливіших питань, які сьогодні турбують і молодь, і спортивну спільноту»,- наголосив перший заступник Міністра. 

Сергій Глущенко також висловив подяку Громадській раді при Державній службі молоді та спорту України, яка протягом поточного року забезпечувала участь громадян в управлінні державними справами.

Зазначимо, що за результатами голосування було затверджено склад новоствореної Громадської ради в кількості 79 осіб.

З метою вирішення організаційних питань було створено робочу групу та прийнято рішення провести перше засідання Громадської ради 5 лютого 2013 року.

 

версія для друку