українська російська англійська
26 грудня відбудеться презентація "Розвиток кращих практик захисту в кримінальному процесі"
25.12.2013 | 15:17
Прес-служба Міністерства юстиції

26 грудня 2013 року відбудеться презентація «Розвиток кращих практик захисту в кримінальному процесі», в ході якої буде представлено серію друкованих практичних матеріалів для адвокатів щодо здійснення захисту гарантованого державою у відстоюванні прав заарештованих або затриманих осіб на ранніх стадіях процесу, а також проект Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, які планується увести в дію з 1 січня 2014 року.

Учасниками заходу будуть представники Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, правозахисних НУО, Національної асоціації адвокатів України, міжнародних організацій. Також участь у презентації візьмуть адвокати, що надають безоплатну вторинну правову допомогу та представники ЗМІ.

Презентація відбудеться 26 грудня 2013 року з 13:00 до 17:30 у готелі «Редіссон» (вул. Ярославів Вал,22, Київ).

Презентацію розпочнуть: Андрій Вишневський, директор Координаційного центру з надання правової допомоги; Микола Сіома, виконавчий директор Української фундації правової допомоги та Василина Яворська, менеджер програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу відбудеться презентація проекту Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі.

Захід організовано Координаційним центром з надання правової допомоги та Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Делегації Європейської комісії в Україні.

З питань акредитації звертайтесь за телефонами: 044 280 67 40; 095 123 9283
або поштою: pr_ulaf@gmail.com

Акредитація триває до 17.00  25 грудня 2013 року.

 

версія для друку