українська російська англійська
Підписано Угоду про співробітництво між Мінпромполітики та об'єднаннями і асоціаціями ГМК
25.12.2013 | 16:11
Прес-служба міністерства промислової політики

«Завдяки активній реалізації інфраструктурних проектів, а також залученню іноземних інвесторів в рамках державно-приватно партнерства, темпи росту внутрішнього споживання можуть збільшитись до 25% щорічно. Таким чином, обсяг внутрішнього споживання металопродукції у 2017р. може скласти 15,5 млн. тонн», - зазначив Міністр промислової політики Михайло Короленко. Він переконаний, що модернізація виробничих фондів та інфраструктури в державі, зокрема, будівництво соціального житла, проведення капітального ремонту доріг, оновлення рухомого складу та залізниць дозволить значно підвищити зростання попиту металопродукції на внутрішньому ринку.

Днями Міністр Михайло Короленко підписав Угоду про співробітництво з керівниками об’єднань та асоціацій гірничо-металургійного комплексу, якою передбачено посилити співпрацю між сторонами в галузі. Зокрема, сторони домовились спільно вживати заходів для підвищення конкурентоспроможності продукції, а також розвитку внутрішнього ринку споживання металопродукції.   

Окрема увага в рамках Угоди буде приділена питанням екологічної безпеки, впровадженню енергоефективних та енергозберігаючих технологій на виробництві.

версія для друку