українська російська англійська
Микола Азаров дав ряд доручень Юрію Бойку стосовно посилення підтримки вітчизняного товаровиробника
25.12.2013 | 18:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час телемосту «Українська промисловість: реалії та перспективи» з представниками промислових підприємств чотирьох областей дав ряд доручень щодо посилення підтримки вітчизняного товаровиробника.

Зокрема, Глава Уряду на прохання промисловців доручив Віце-прем’єр-міністру Ю.Бойку розібратися з проблемою демпінгу на кабельну продукцію з боку Євросоюзу і Білорусі та стимулювання реалізації вітчизняної промислової продукції.

«Юрій Анатолійович ці питання візьме під свій контроль, оскільки підтримка вітчизняного експорту - завдання номер один для Уряду» - заявив Микола Азаров.

На переконання Прем’єр-міністра, ВАТ «Укрексімбанк» недостатньо приділяє уваги виконанню своїх основних функцій, які насамперед стосуються підтримки експортерів кредитами. Він вважає, що «Укрексімбанк» повинен посилити роботу з підтримки експортерів: «Зараз важливо зорієнтувати Укрексімбанк займатися своєю прямою роботою: а це саме підтримка експортерів пільговими кредитами і так далі, - чим він, на превеликий жаль, не займається в даний час», - заявив Микола Азаров.

Разом з цим Віце-прем’єр-міністру Юрію Бойку Глава українського Уряду також доручив координувати роботу з підготовки пропозицій для Уряду щодо умов імплементації Угоди про асоціацію з ЄС для переговорів з експертами Єврокомісії.

Крім того, Микола Азаров доручив Ю.Бойку вивчити пропозиції вітчизняних промисловців щодо можливості активізації автомобільного ринку в Україні, використовуючи світовий досвіт. Зокрема, було запропоновано кошти, які надходять за рахунок, наприклад, утилізаційного збору, направити на спеціальні програми із заміни старих автомобілів на нові, вітчизняного виробництва, за рахунок відповідної компенсації для споживачів.

Прем’єр-міністр також зазначив, що Уряд працюватиме і над поліпшенням інвестиційного клімату. За його словами, в Україні у податковому законодавстві передбачений цілий ряд пільг, але робота над цим питанням триває. «Це питання ми ще додатково розглянемо», - пообіцяв Микола Азаров.

 

 

версія для друку