українська російська англійська
НКЦПФР зупинила обіг акцій ІСІ, які не відповідають вимогам законодавства
26.12.2013 | 10:07
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на черговому засіданні регулятора прийняла рішення про зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку інвестиційних сертифікатів пайових закритих не диверсифікованих венчурних інвестиційних фондів.

«Перш за все, даною ініціативою ми хочемо захистити інвесторів від вкладення в ризиковані інструменти на ринку цінних паперів. Так, Комісія зупинила обіг акцій певних компаній з управління активами, в яких закінчився строк дії ліцензії на провадження діяльності з управління коштами інституційних інвесторів, зокрема, ПІФ «Альтернатива», «Фонд розвитку», «Вега», «Капітал-фонд», «Інком» та «Всеукраїнський фонд нерухомості». Маємо надію, що зазначені дії регулятора сприятимуть підвищенню ефективності та прозорості інвестиційного клімату на вітчизняному фондовому ринку», - зауважив Олексій Тарасенко, Член НКЦПФР, що курує даний напрям роботу в Комісії.

Відповідні рішення прийняті відповідно до Закону «Про цінні папери та фондовий ринок» та Закону «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні».

Наразі зазначені рішення оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі мають можливість ознайомитись з їхніми текстами.

 

версія для друку