українська російська англійська
Уряд схвалив призначення у 2014 році стипендій 80 молодим майстрам народного мистецтва
26.12.2013 | 13:00
Прес-служба Міністерства культури

25 грудня на своєму засіданні Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента «Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2014 рік». Зазначеним проектом у наступному році пропонується призначити стипендії Глави держави 80 молодим майстрам різних народних художніх промислів

Список кандидатів на здобуття стипендій представляє широку географію осередків традиційного народного мистецтва та охоплює творчість молодих майстрів з усіх регіонів України.

Реалізація проекту Указу Президента України сприятиме заохоченню молодого покоління до збереження та відродження традиційного народного мистецтва, забезпеченню ефективної роботи з його розвитку.

Нагадаємо, згідно з п. 2 Положення про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва, розмір стипендії становить для:

учнів професійно-технічних навчальних закладів - 600 гривень на місяць;

студентів вищих навчальних закладів I – II рівня акредитації – 800 гривень на місяць;

студентів вищих навчальних закладів III – IV рівня акредитації – 1000 гривень на місяць.

Для осіб віком до 35 років, які не є учнями професійно-технічних училищ або студентами вищих навчальних закладів I – IV рівня акредитації, стипендії призначаються у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Довідково

Відповідно до Указу Президента України від 27 вересня 2011 року № 928 «Про стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва» засновано 80 стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва. Стипендії призначаються на календарний рік.

 

версія для друку