українська російська англійська
Скоректовано план заходів з реалізації Концепції розвитку електронного урядування
26.12.2013 | 11:12
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Кабінет Міністрів України уточнив завдання та заходи з реалізації державної політики у сфері побудови загальнодержавної системи електронного урядування – на засіданні Уряду 25 грудня 2013 року було прийнято розпорядження, яким внесено зміни до плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні.

Про це повідомив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Він зауважив, що зміни були напрацьовані Держінформнауки за погодженням з іншими заінтересованими міністерствами, відомствами та органами місцевого самоврядування.

Голова Держінформнауки наголосив, що реалізація акта забезпечить підвищення готовності функціональних та територіальних підсистем до інтеграції у єдину систему електронного урядування.

Крім того, у план включені заходи, які передбачені Указом Президента України від 12 березня 2012 року №187 «Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а це дозволить реалізувати їх у системі електронного урядування.

Володимир Семиноженко також зазначив, що більш детально з уточненим планом можна буде ознайомитися на сайті Уряду та Держінформнауки після офіційного опублікування.

 

 

 

версія для друку