українська російська англійська
Держфінінспекція в Харківській області за 11 місяців відшкодувала втрат на 88,4 млн. грн.
27.12.2013 | 09:54
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Протягом січня – листопада 2013 року фахівці Держфінінспекції в Харківській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 88,4 млн. грн. Зокрема, до бюджеті різних рівнів, бюджетних установ та підприємств додатково надійшло 40,2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 48 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 574 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 228 досудових розслідувань та вручили 80 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Ще 31 досудове розслідування розпочато та складено 24 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення за результатами участі працівників інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

За вчинені фінансові порушення 2124 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 928 – до дисциплінарної та матеріальної, 126 осіб звільнено із займаних посад.

Крім того, з метою запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу направлено відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 7,3 млн. грн.

 

 

версія для друку