українська російська англійська
Постраждалі від вибуху газу в Першотравенську зустрінуть Новий рік у відремонтованих квартирах
27.12.2013 | 10:24
Дніпропетровська ОДА

Мешканці будинку у Першотравенську, де 19 листопада стався  вибух газу, отримали ключі від відремонтованих квартир. Нагадаємо, привести житло до ладу до Нового року пообіцяв людям губернатор Дмитро Колєсніков.

Вибух газу стався 19 листопада у квартирі №5 по вулиці Комсомольська, 37 в місті Першотравенськ. Дві квартири зазнали серйозного руйнування, ще вісім – потребували капітального ремонту, інші ж чотири вибух не зачепив. Людей з постраждалих квартир переселили в гуртожиток, організували безплатне харчування в їдальні, пообіцяли матеріальну допомогу. Проте рушійником процесу виступила обласна влада, натомість міська влада реагувала не надто оперативно. За тиждень після вибуху з перевіркою на місце подій приїхав губернатор Дмитро Колєсніков, а вже наступного дня після його жорсткої критики мер Першотравенська пішов у відставку. Матеріальну допомогу людям видали, будинок під пильним наглядом спеціальної комісії почали відновлювати.

 «На сесії міської ради було виділено 200 тис. гривень на ремонтні роботи. Після приїзду голови ОДА  Дмитра Колєснікова із обласного резервного фонду було виділено ще 820 тис. грн.. – це дозволило покрити всі витрати на ремонт квартир. На даний час квартири відремонтовано, включена подача тепла та налагоджено водопостачання. В квартирах, які найбільше постраждали, відновлена сантехніка. Новий рік, як і обіцяв губернатор, всі будуть зустрічати в оновлених квартирах», - зазначає заступник Першотравенської міського голови Андрій Козаченко.

У три зміни працювали ремонтні бригади,  і вже доклеюють шпалери та завозять меблі у останні дві квартири, що найбільше постраждали.

«Від імені всіх жителів дому висловлюємо щирі слова подяки обласній державній адміністрації та особисто Дмитру Колєснікову, який дотримався свого слова не дивлячись ні на які обставини», - зазначив мешканець квартири №5 Сергій Мартель.

Жителі будинку №37 написали колективну подяку, та попрохали директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Андрія Коломойця, який переглянув хід робіт, урочисто передати лист-подяку керівнику регіону Дмитру Колєснікову.

 

 

 

версія для друку