українська російська англійська
В.Семиноженко: У 2013 році профінансовано 150 двосторонніх наукових проектів
27.12.2013 | 10:52
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Упродовж поточного року Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації активно розвивало міжнародне науково-технічне співробітництво. Так, за результатами 2013 року надано фінансову підтримку півторастам двостороннім науковим проектам, які реалізовувалися за участю України.

Про це заявив Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, підбиваючи підсумки року.

«На підставі угод про науково-технічне співробітництво між Україною та іншими країнами світу і протоколів засідань двосторонніх комісій з науково-технічного співробітництва Держінформнауки систематично надає фінансову підтримку двостороннім науково-дослідним проектам. Тільки у 2013 році було профінансовано понад 150 наукових проектів», - заявив Володимир Семиноженко.

Він уточнив, що ці проекти виконувалися у рамках співробітництва з Австрією, Білорусією, Болгарією, В’єтнамом, Індією, Китаєм, Кореєю, Литвою, Німеччиною, Росією, Словенією, Туреччиною, Францією, Фондом цивільних досліджень та розвитку (CRDF Global) та Організацією Північноатлантичного договору (НАТО).

«Реалізація двосторонніх проектів дозволяє українським вченим розширювати кордони міжнародного співробітництва, набувати додаткових знань та покращувати практичні навики», - зазначив Голова Держінформнауки.

 

версія для друку