українська російська англійська
Микола Азаров: Російський кредит не передбачає дострокового повернення і погашення
27.12.2013 | 14:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Умови кредиту у розмірі 15 мільярдів доларів, наданого Росією Україні, не передбачають дострокового погашення і повернення. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров у програмі «Іспит для влади» на Першому національному.

«Домовленості двох президентів і ці умови, на яких ми підписали кредит, не передбачають жодних дострокових повернень і погашень. Ми будемо використовувати цей кредит так, як ми вважаємо за потрібне», - сказав Глава Уряду, коментуючи заяви Першого віце-прем’єра РФ Ігоря Шувалова про те, що кредит виданий на жорстких умовах і Росія може вимагати його погашення будь-якої миті.

Прем’єр-міністр також наголосив, що кредит наданий Україні на «винятково вигідних» умовах.

«Кредит наданий Україні на винятково вигідних умовах. У тих жорстких економічних умовах, у яких ми перебували, коли західні інвестори водили нас на поводі і закладали для себе немислимі проценти дохідності, Російська Федерація запропонувала нам кредит під 5 відсотків, який допоміг нам врятувати ситуацію та уникнути її різкого погіршення і закласти гарні перспективи на 2014 рік», - зазначив М. Азаров.

 

версія для друку