українська російська англійська
Микола Азаров: Головне для опозиції - не євроінтеграція, а боротьба за владу
27.12.2013 | 14:36
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Головною метою української опозиції є не євроінтеграція, а боротьба за владу.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров у програмі «Іспит для влади» на Першому національному.

"Наша опозиція керується принципом: чим гірше, тим краще для їхніх виборів. Боротьба за владу для неї найголовніше. Це фетиш. Країна, європейська інтеграція - це все другорядне для неї. Для неї на першому плані стоїть боротьба за владу. Наші люди повинні зрозуміти і чітко побачити за всіма цими гарними словами єдину мету - зірвати ситуацію в країні, дестабілізувати її, погіршити економічну ситуацію та створити умови для невдоволення в країні. А невдоволення з'являється тоді, коли затримуються зарплати, пенсії тощо. Ще краще б - спровокувати обвал гривні. Але не вийде. Вони провокували обвал гривні не раз, поширюючи чутки", - сказав Глава Уряду.

Він зауважив, що українська опозиція надзвичайно винахідлива: наприклад, під час його візиту до Москви поширювалися чутки, що Прем'єр підпише понад 60 документів щодо приєднання України до Митного союзу. "Повертаючись до Євразійського союзу. Євразійський союз формально ще не існує. Договір про створення такого союзу набуде чинності з 1 січня 2015 року. Тому вступити у неіснуюче об'єднання, як ви самі розумієте, неможливо", - сказав М.Азаров.

Водночас він наголосив, що Україна є спостерігачем у Митному союзі і продовжує співпрацювати з країнами МС, які в майбутньому утворять Євразійський союз.

"Ми повинні пам'ятати урок 2013 року, коли між нашими країнами відбулося різке скорочення товарообігу. А що таке різке падіння товарообігу? Це скорочення робочих місць, зупинка підприємств. Щоб цього не допустити, необхідно надзвичайно серйозно співпрацювати з цими економічними організаціями. І моя участь, наприклад, у цьому засіданні, постійна участь нашого представника в роботі Митного союзу якраз дає нам можливість бачити, в якому напрямку це розвивається, і своєчасно готуватися до цього. Невипадково ми на кожному засіданні Уряду розглядаємо документи Митного союзу, особливо в плані технічних регламентів, у плані норм технічного регулювання, тому що це ті самі деталі, які можуть різко зменшити товарообіг", - сказав М.Азаров.

 

версія для друку