українська російська англійська
Мінагрополітики посилило заходи щодо запобігання та протидії корупції
27.12.2013 | 15:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Протягом 2013 року Міністерство аграрної політики та продовольства України посилило заходи щодо запобігання та протидії корупції. Як наголосив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, будь-які прояви корупційних дій є несумісними з роботою у структурі Міністерства, центральних органів влади, на підприємствах, установах і організаціях, що належать до сфери управління відомства.

 На виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки, Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, Мінагрополітики вживає системні заходи для запобігання та протидії корупції.

«Наступний рік має стати роком боротьби з корупцією. Таке завдання поставив Президент України. Глава держави вже неодноразово наголошував на тому, що своїми посадами зловживати не можна. І урядовці та чиновники мають до цього вкрай серйозно поставитися», − наголосив Міністр Микола Присяжнюк.

Так, протягом 2013 року всі держслужбовці, які працюють у Міністерстві, подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік. У газеті «Урядовий кур’єр» було оприлюднені декларації Міністра та його заступників. Відповідним наказом Міністерства було визначено уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції на державних підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління відомства.

Розроблено Методичні рекомендації з питань забезпечення виконання антикорупційного законодавства для їх керівників. Усі матеріали з питань додержання антикорупційного законодавства оприлюднювалися на офіційному веб-сайті Міністерства у рубриці «Запобігання і протидія корупції», де також розміщені контакти, за якими можна звернутися з питань щодо порушення антикорупційного законодавства.

Крім того, з метою налагодження взаємодії з громадськістю та забезпечення прозорості під час прийняття управлінських рішень на сайті відомства функціонують розділи «Регуляторна політика», «Консультації з громадськістю», «Офіційні документи».

Там з початку 2013 року там було оприлюднено більше 160 проектів нормативно-правових актів, розроблених Міністерством. Для підтримки зворотного зв’язку з суспільством вже не перший рік працює Громадська приймальня та Консультаційний центр Мінагрополітики, до якого можна звернутися за безкоштовним номером 0 800 50 24 10.

 

версія для друку