українська російська англійська
Микола Азаров: Російський кредит відкриває можливість кредитування або будівництва нових підприємств
27.12.2013 | 17:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Російський кредит створює «валютну подушку» і відкриває можливість кредитування підприємств в гривнях для їх модернізації або будівництва нових підприємств. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуку.

«Той кредит, який ми отримали, створює «валютну подушку» і відкриває можливість кредитувати підприємства в гривнях для модернізації або будівництва нових підприємств під нормальні відсотки і на хороших умовах», - сказав Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що Уряд не планує безпосередньо з державного бюджету виділяти гроші на будівництво підприємств: «Цим повинен займатися приватний бізнес та інвестори».

За словами Прем'єр-міністра, Уряд може взяти на себе всю необхідну підтримку: максимальне здешевлення процесу інвестування, будівництво підвідних мереж, доріг до будівельного майданчику і т.п. «Ось це було б грамотним використанням цього кредитного ресурсу», - зазначив він.

Крім того, Микола Азаров нагадав, що на сьогодні діє Програма активізації економіки, яка передбачає кредитування більш сотні різних виробничих проектів. «Важливо, щоб усі ці проекти були такими, що окупаються, тобто продукція цих підприємств знаходила б збут, і тоді ті ресурси, які виділені на будівництво, повернулися», - сказав Прем'єр-міністр.

Микола Азаров також підкреслив, що модернізація економіки - це дуже дорога справа: «Створення одного робочого місця зараз обходиться в середньому 20-30 тис. дол.».

 

версія для друку