українська російська англійська
На Прикарпатті у поточному році було збільшено фінансування соціальних допомог
30.12.2013 | 09:36
Івано-Франківська ОДА

У Івано-Франківській області у поточному році, що минає, для виплати державних допомог сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів профінансовано 1 696,3 млн. грн., що на 12% більше, ніж у 2012 році ,- зазначив заступник голови обласної держадміністрації Зінаїда Болюк.

За її словами, усі кошти вже зараховані на персональні рахунки прикарпатців у банках та своєчасно виплачуються місцевими поштовими відділеннями.

Днями на всеукраїнській селекторній нараді за підсумками роботи установ і закладів соціальної сфери у 2013 році, Міністр соціальної політики України Наталія Королевська відзначила: протягом року на виплату допомог малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам було передбачено 39,8 млрд. грн. Це майже на 20% більше, ніж минулого року. Таким чином, за словами Міністра, в 2013 році всі 13,7 млн. пенсіонерів та 3,7 млн. сімей отримали кошти в повному обсязі.

версія для друку