українська російська англійська
На Чернігівщині закладено на зберігання 12,5 тис. т насіннєвого матеріалу картоплі
30.12.2013 | 12:04
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

Державна інспекція сільського господарства приділяє велику увагу контролю за якістю насіннєвого матеріалу, зокрема картоплі, адже картопля є другим після зерна по важливості продуктом.

Так, у 2013 році до Державного реєстру виробників насіння і садивного матеріалу занесено 18 суб’єктів господарювання по вирощуванню на території Чернігівської області добазового і базового садивного матеріалу картоплі, та 6 суб’єктів, які вирощують сертифікований садивний матеріал картоплі.

Окрім того, на кінець грудня 2013 року господарствами Чернігівщини закладено на зберігання 12,5 тис. тонн насіннєвого матеріалу картоплі.

Державними інспекторами систематично проводиться контроль за дотриманням технологічних і методичних вимог насінництва картоплі для збереження сортової чистоти, біологічних і урожайних властивостей сорту та посівних якостей насіння. Наслідком цієї роботи стало те, що в Чернігівській області на площі 1,5 тис. га заапробовано 21 сорт картоплі вітчизняної та 41 сорт зарубіжної селекції, які занесені до Державного реєстру сортів та придатних для поширення на території України.

 

версія для друку