українська російська англійська
Микола Азаров: Треба перерозподіляти кошти так, щоб розвивати невеликі населені пункти
30.12.2013 | 13:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці заявив про необхідність збалансованого перерозподілу бюджетних коштів між центром і регіонами з урахуванням невеликих населених пунктів.

Він зазначив, що в Україні створився дуже великий перекіс між фінансуванням столиці, великих міст, обласних центрів, середніх і невеликих населених пунктів.

«Тому треба поступово перерозподіляти кошти і підтягувати рівень життя в невеликих населених пунктах. Знову ж таки це пов'язано з рівнем розвитку промисловості. У цих населених пунктах повинні створюватися підприємства, нові робочі місця, тоді вони зможуть отримувати як власні доходи, так і дотації з центру», - сказав Прем'єр-міністр.

Він також підкреслив, що на сьогодні в Україні планувати бюджет на середньостроковий період неможливо через нестійкі економічні умови. «Для нас середньострокове планування можливо тільки тоді, коли ми вийдемо на стійкі темпи зростання, а це, до речі, залежить не тільки від економіки, але ще і від політичної стабільності», - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також висловив сподівання на поліпшення економіки в 2014 р. Він повідомив, що проектом Держбюджету на 2014 р., який знаходиться у Верховній Раді, зберігається діюча ставка ПДВ, а податок на прибуток пропонується знизити на 1%: «Це дозволить підприємствам використовувати цей відсоток для модернізації виробництва або на інші цілі на свій розсуд».

 

версія для друку