українська російська англійська
Під час новорічних та різдвяних свят столичні лікарні працюватимуть цілодобово
30.12.2013 | 15:35
Київська МДА

Необхідна медична допомога у період Новорічних та Різдвяних свят буде надаватися столичними закладами охорони здоров’я мешканцям міста, іногороднім та іноземним громадянам, незалежно від реєстрації та місця проживання, у цілодобовому режимі. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я КМДА.

Так, робота закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну

допомогу, буде організована цілодобово.           Робота медичних установ, які

надають амбулаторно-поліклінічну допомогу, буде організована за наступним графіком:

31 грудня 2013 року, вівторок – робочий, передсвятковий день (скорочений на 1 годину напередодні святкових, неробочих днів);

01  січня 2014 року, середа – вихідний, святковий, день;

02 січня 2014 року, четвер – робочий день;

03  січня 2014 року, п'ятниця – робочий  день (скорочений на 1 годину напередодні святкових, неробочих днів);

04 січня 2014 року, субота – вихідний  день, за графіком суботи;

05 січня 2014 року, неділя – вихідний  день;

06 січня 2014 року, понеділок – робочий, передсвятковий день (скорочений на 1 годину напередодні святкових, неробочих днів);

07 січня 2014 року, вівторок – вихідний, святковий   день.

 

Також, за інформацією Профільного департаменту, під час проведення Новорічних та Різдвяних заходів у закладах культури, освіти, фізкультури і спорту, громадських місцях буде забезпечено чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.

У разі необхідності хворим та постраждалим будуть забезпечені прийом та госпіталізація у профільних відділеннях стаціонарів для надання кваліфікованої медичної допомоги. Допомога надаватиметься незалежно від реєстрації та місця проживання.

Нагадаємо, що цілодобова консультативно-інформаційна служба «Здоров’я – порада лікаря за телефоном 15-83» (безкоштовно зі стаціонарних телефонів м. Києва) також працюватиме під час святкових та вихідних днів.

Зателефонувавши за цим номером, можна отримати консультації та поради лікарів.

Керівництво Департаменту охорони здоров’я вітає киян та гостей столиці з наступаючими святами і звертається до організаторів та учасників свят з проханням бути пильними до свого здоров’я та здоров’я дітей, уникати травмонебезпечних ситуацій.

 

версія для друку