українська російська англійська
З початку 2013 р. Укрзалізниця заощадила електроенергії майже на 8 млн. грн.
30.12.2013 | 15:46
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Державна адміністрація залізничного транспорту активно впроваджує енергозберігаючі технології на залізницях України, що дозволяє не лише заощаджувати енергоресурси, а й економити витрати на експлуатацію об’єктів залізничного транспорту.

У рамках Програми енергозбереженняна залізничному транспорті України по господарству електрифікації та електропостачання загалом за 11 місяців цього року за рахунок впровадження енергозберігаючих заходів  зекономлено електроенергії на суму 7,9 млн грн. Про це в інтерв’ю інформагентству УНІАН повідомив начальник головного управління електрифікації та електропостачання Укрзалізниці Віталій Максимчук.

За його словами, економії енергоресурсів вдалося досягти завдяки впровадженню автоматизованого та автоматичного управління зовнішнім освітленням. Тепер в залежності від часу доби або проходу поїзда по станції здійснюється включення і відключення зовнішнього освітлення. Загалом за 11 місяців 2013 року було впроваджено 194 комплекти автоматизованого та автоматичного управління зовнішнім освітленням на загальну суму 231 тис. грн. Це дозволило заощадити 315 тис. грн.

Серед інших заходів із енергозбереження є також модернізація зовнішнього освітлення, зокрема встановлення нових світильників та ламп, які служать набагато довше, а електроенергії споживають значно менше. Так, за 11 місяців цього року було впроваджено 2179 сучасних енергозберігаючих світильників та ламп на суму 2,5 млн. грн. Економія від цього склала 2,2 млн. грн.

У наступному році Укрзалізниця продовжить реалізацію Програми енергозбереження. Зокрема, за рахунок впровадження енергоефективних заходів по господарству електропостачання планується отримати економію електроенергії на суму 6,1 млн. грн.

 

 

версія для друку