українська російська англійська
Держземагентство переводить усю документацію в електронний вигляд
30.12.2013 | 15:54
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Держземагентство України переводить усю документацію в електронний вигляд. Відскановані та проіндексовані державні акти завантажуються в систему кадастру та прив’язуються до індексних кадастрових карт Національної кадастрової системи (НКС), якщо на них позначено номер кадастрової ділянки.

Нині НКС містить 18 млн. держактів (36 млн. аркушів), які 1500 фахівців при роботі у дві зміни перетворили в електронний вигляд усього за три місяці. Якщо ці документи  скласти в одну паку, то вона сягнула б висоти 3 600 метрів, що більше одинадцяти Ейфелевих веж.

Крім того, Національна кадастрова система містить ґрунтову карту України (перетворено в електронний вигляд 144 аркуші, близько 1000 об’єктів на кожному аркуші), межі адміністративно-територіальних одиниць (перетворено в електронний вигляд 40 тис. об’єктів адміністративно-територіальних одиниць), оглядову карту України з відображенням основних топографічних об’єктів (дорожня мережа, залізниці, гідрографія і ліси), топографічну карту масштабу 1:10 000 (перетворено в електронний вигляд близько 110 тис. аркушів), картограми агровиробничих груп ґрунтів (перетворено в електронний вигляд понад 20 тис. сторінок).

Надалі будуть додаватися й інші дані. Україна піде шляхом світової практики, коли на базі земельного кадастру будується національна система геопросторових даних.

 

версія для друку