українська російська англійська
Відкрито другу частину тунелю транспортної розв'язки на Поштовій площі
30.12.2013 | 15:54
Київська МДА

30 грудня, за участю в.о. голови КМДА Анатолія Голубченка та заступника голови КМДА Михайла Костюка відбулося відкриття руху автотранспорту другою частиною тунелю транспортної розв’язки на Поштовій площі, що з’єднує вулицю Набережно-Хрещатицьку та Набережне шосе.

«Відкриваючи другий туннель, ми розраховуємо на скорочення заторів на Поштовій площі. На превеликий жаль, нам не вдалося виконати весь, запланований на 2013 рік, обсяг робіт із реконструкції цього об’єкта. Це було пов’язано із серйозними фінансовими проблемами. Наразі нас кредитують наші підрядники, і фактично запустити рух транспорту цими тунелями стало можливим в першу чергу завдяки будівельникам, за що я висловлюю їм щиру вдячність», – сказав Анатолій Голубченко під час наради з приводу відкриття другого тунелю. Він додав, що на наступний рік міська влада запланувала передбачити в бюджеті необхідні кошти, аби завершити реконструкцію об’єкта.

«Попереду у нас ще багато роботи. Повністю завершити реконструкцію Поштової площі ми намагатимемося у 2014 році до Дня Києва», – підкреслив Анатолій Голубченко.

Нагадаємо, що реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі поліпшить транспортну схему цього вузла та збільшить його пропускну спроможність з 85 тис. авт/доб. до 110 тис. авт/доб.

Наразі, у ході робіт із реконструкції розв’язки, відновлено після реставрації та перенесено на Рибальський півострів «Пам’ятник морякам героїчної Дніпровської флотилії», завершено спорудження естакади з напрямком руху з вулиці Володимирський узвіз на вулицю Набережно-Хрещатицьку з частковим благоустроєм, перевлаштовано інженерні мережі водопроводу, дощової та господарчої каналізації, газопроводу, електричних мереж, мереж зв’язку, завершено благоустрій частини набережної річки Дніпро, відновлено рух вулицею Боричів узвіз з напрямком руху з вулиці Набережно-Хрещатицької на вулицю Володимирський узвіз з частковим благоустроєм. Також було споруджено перший та другий тунелі, якими наразі відкрито рух автотранспорту – тунель на 4 смуги руху у напрямку мосту «Метро» довжиною 167 метрів та тунель на три смуги руху у напрямку Подолу довжиною 189 метрів.

Анатолій Голубченко зазначив, що наразі відкрито лише проїжджу частину, а всі роботи з оздоблення й благоустрою виконуватимуть весною.

«Ми облаштували, так би мовити, «чорновий» варіант асфальту. Це нормальна практика для такого роду будівництва, адже дорога ще просідатиме, її потрібно прокатати, а на це треба час. Нормальний асфальт ми покладемо весною. Ця технологія дозволяє нам бути впевненими в тому, що нове покриття пролежить не один рік», – уточнив в.о. голови Київської міської державної адміністрації під час попереднього огляду тунелю.

 

версія для друку