українська російська англійська
2 січня муніципальний кінотеатр "Загреб" відкриє свої двері для відвідувачів
30.12.2013 | 16:17
Київська МДА

Після майже десятирічної перерви 2 січня муніципальний кінотеатр «Загреб» відкриє свої двері для відвідувачів. Про це під час інспекційного виїзду до закладу повідомив перший заступник директора КП «Київкінофільм» В’ячеслав Чушенко.

«З 2 січня 2014 року відновить свою роботу київський кінотеатр «Загреб», за адресою: проспект 40-річчя Жовтня, 116. Наразі у кінотеатрі працює зала на 164 місця, встановлено сучасне цифрове обладнання, яке дозволяє демонструвати фільми у 2D і 3D форматах», – зазначив В’ячеслав Чушенко.

Він також зауважив, що на кінець лютого 2014 у кінотеатрі заплановано відкриття DVD-зали на 30 місць, а у березні поточного року – великої зали на 380 місць.

У КП «Київкінофільм» запрошують відвідати оновлений кінотеатр «Загреб» та зазначають, що відкриття кінотеатру – гарний новорічний подарунок для всіх поціновувачів кіно. З 2 січня у репертуарі закладу: нові новорічні комедії «Друзі друзів» та «Швидше, за кроликів». Для маленьких глядачів – мультфільм «Іван царевич і сірий вовк 2».

 

версія для друку