українська російська англійська
Микола Азаров: 2013-й був важким, але завершується оптимістично
30.12.2013 | 18:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров привітав працівників Секретаріату Кабінету Міністрів з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, відзначивши основні досягнення 2013 року.

Головним досягненням поточного року Микола Азаров назвав те, що Уряду «вдалося утримати економіку від спаду, національну валюту та тарифи – стабільними».

Рекордним цей рік став, за словами Прем'єр-міністра, щодо збору зернових, яких намолочено близько 63 млн. тонн: «Таких врожаїв Україна ще не знала. Це свідчення того, що ми на вірному шляху реформування аграрного сектору».

Крім того, Микола Азаров підкреслив, що цього року запущено другий енергоблок найбільшої у Європі Дністровської ГАЕС.

Глава Уряду відзначив, що цьогоріч довелося прийняти непросте рішення: призупинити підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом: «Цим самим ми вберегли Україну від катастрофи. Також вдалося досягти історичних домовленостей з  Російською Федерацією: нарешті знизити ціну на газ, яка душила нашу економіку, нашу країну. Вдалося домовитися про відновлення у повному обсязі торгово-економічних відносин. Вдалося домовитися про вигідне кредитування для нашої економіки, а це робить 2014 рік – роком розвитку, роком зростання соціальних стандартів».

Микола Азаров також акцентував на успішному державному візиті Президента України Віктора Януковича до Китаю, під час якого досягнуто низку крупних стратегічних домовленостей щодо інвестування та кредитування.

«Загалом 2013 рік був важким, але разом з тим цікавим і результативним», - сказав Микола Азаров, висловивши сподівання, що 2014 рік буде кращим, та   побажавши всім добра, здоров’я, успіхів та оптимізму.

Насамкінець кращим фахівцям Прем'єр-міністр вручив урядові нагороди.

 

версія для друку