українська російська англійська
Столичні бюджетники отримали заробітну плату та муніципальні надбавки
31.12.2013 | 09:45
Київська МДА

30 грудня 2013 року працівники бюджетної сфери почали отримувати заробітну плату та муніципальні надбавки. Про це під час прес-конференції заявив в.о. голови КМДА Анатолій Голубченко.

«30 грудня ми виплатили працівникам усіх комунальних підприємств та бюджетних установ заробітну плату у повному обсязі та з урахуванням муніципальних надбавок. Винятком поки що є комунальне підприємство «Київпастранс», однак вже 31 грудня кожен співробітник отримає зарплату», – запевнив Анатолій Голубченко.

Він підкреслив, що виплати зарплат стали можливі завдяки втручанню Президента України і його доручень Уряду, Міністерству фінансів, Казначейству та КМДА.

«З вівторка, коли мала відбутися сесія, станом на 30 грудня, ми отримали додаткове фінансування у розмірі понад 250 мільйонів гривень. З урахуванням отриманих раніше коштів та нових надходжень, ми виплатимо приблизно 440 мільйонів гривень заробітної плати працівникам бюджетної сфери столиці. Хочу зазначити, що вирішити питання виплат на такому рівні місто не змогло б без втручання Президента України. Доручення, яке дав Глава держави, і ті рішення, які він прийняв, дали нам можливість у повному обсязі виплатити заробітну плату. Жоден працівник не залишиться без грошей – вже 31 грудня у всіх на картках будуть кошти», – наголосив Анатолій Голубченко.

Він розповів, що, за дорученням Президента, Кабінетом Міністрів України було прийнято розпорядження про надання столиці додаткової дотації з держбюджету на загальну суму 254,7 млн. грн. Це дозволило здійснити розрахунки з працівниками бюджетної сфери.

Зокрема, заробітну плату та муніципальні надбавки отримують 81 тис. працівників освітньої галузі; 10,6 тис. працівників бібліотек, шкіл естетичного виховання та музеїв; 2,2 тис. працівників галузі «фізична культура і спорт»; 4,1 тис. співробітників закладів соціального захисту; 1,5 тис. працівників підліткових клубів, соціальних служб для молоді; 65,6 тис. працівників галузі «охорона здоров’я».

«Я вдячний Прем’єр-міністру України, Міністру фінансів, Державному казначейству, які разом з Київською міською державною адміністрацією виконали доручення Президента України, що дозволило нам виплатити зарплати бюджетникам», – додав в.о. голови КМДА.

версія для друку