українська російська англійська
У грудні в Україні відбулося 7,6 тисячі продовольчих ярмарок
31.12.2013 | 11:26
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Перед новорічними святами в Україні активізовано ярмаркову діяльність. Відтак споживачі могли придбати необхідне продовольство у сільгоспвиробників без необґрунтованих націнок. Так, протягом грудня українці закупили на 7,6 тисячах ярмарок 102 тисячі тонн продовольства. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Українці завершують приготування до новорічних свят, закуповуючи необхідну сільгосппродукцію. І зробити це максимально зручно та без шкоди для гаманця можна на продовольчих ярмарках, які вже стали популярними серед споживачів. Тому у передсвятковий час проведення таких ярмаркових заходів активізувалося. І протягом грудня українці мали змогу відвідати 7,6 тисяч ярмарок та придбати продукцію прямо у сільгоспвиробника», - зазначив Микола Присяжнюк.

Загалом на цих заходах українці наярмаркували 102 тисячі тонн продовольства на 1 мільярд гривень.

«Слід відмітити, що найбільший обсяг продовольства реалізується на столичних ярмарках. Загалом в Києві з початку року проведено 1,6 тисяч сільськогосподарських ярмарок. На них сільгоспвиробники, фермери та учасники кооперативів реалізували понад 145 тонн різної продовольчої продукції на суму майже 2,3 мільярда гривень», - зауважив Глава відомства.

 

 

версія для друку