українська російська англійська
Близько 8 тисяч прикордонників охоронятимуть державний кордон у новорічну ніч
31.12.2013 | 11:44
Прес-служба Державної прикордонної служби

У період новорічних та різдвяних свят очікується значне зростання потоку пасажирів та транспортних засобів у пунктах пропуску, близько в 2-2,5 рази. Саме тому в цей період охоронці кордону роблять все можливе, щоб посилити безпекову складову та уникнути черг, а подорожі людей зробити комфортними.

Загалом лише в новорічну ніч близько 8 тисяч співробітників Державної прикордонної служби України здійснюватимуть охорону державного кордону та забезпечать належні умови в пунктах пропуску для подорожуючих.

Для здійснення цих заходів Держприкордонслужбою був  створений необхідний резерв сил та засобів. Він дозволить своєчасно посилювати зміни прикордонних нарядів у разі різкого збільшення пасажиро-транспортного потоку. Також було ініційовано проведення низки нарад із залучення перевізників, туристичних операторів та адміністрацій підприємств для завчасного отримання попередньої інформації стосовно переміщення через державний кордон організованих груп, у тому числі й дитячих, додаткових туристичних поїздів, автобусів та автоколон.

 

версія для друку