українська російська англійська
Дорадчий комітет при Урядовому уповноваженому з прав інвалідів: підсумкове засідання
31.12.2013 | 13:18
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Відбулося підсумкове засідання Дорадчого комітету при Урядовому уповноваженому з прав інвалідів. Метою засідання було підбиття підсумків за 2013 рік та визначення основних завдань на наступний рік.

Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко подякував членам комітету за ефективні та злагоджені дії. «Конструктивна робота третього сектору, насьогодні, – один з механізмів демократичного устрою. Громадські об’єднання інвалідів є активними учасниками процесу прийняття рішень органами державної влади; вони надають відповідні пропозиції та рекомендації, сприяють реалізації державної політики у сфері соціального захисту інвалідів», - відмітив Урядовий уповноважений з прав інвалідів Олексій Журавко.

Серед основних тактичних досягнень роботи Дорадчого комітету при Урядовому уповноваженому з прав інвалідів за 2013 рік –  є вжиття комплексних заходів, спрямованих на захист прав та законних інтересів інвалідів; удосконалення законодавства у сфері захисту прав інвалідів; формування механізмів соціального партнерства з органами влади та інститутами громадянського суспільства з питань прав інвалідів.

Серед досягнутих стратегічних цілей – є підписання Меморандуму між громадськими організаціями інвалідів та Урядом, що дало змогу конструктивно співпрацювати з громадськістю на найвищому  урядовому  рівні.

В подальших планах – робота над створенням громадських консультативних рад у справах інвалідів при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (мережа представництв Урядового уповноваженого в регіонах).

Довідково

Станом на 30 грудня 2013 року до складу Дорадчого комітету громадських організацій при Урядовому уповноваженому з прав інвалідів увійшла 21 всеукраїнська громадська організація інвалідів.

 

версія для друку