українська російська англійська
Для 10 тис. дітей Херсонщини підготовлені новорічно-різдвяні заходи
03.01.2014 | 12:14
Херсонська ОДА

З 19 грудня 2013 року для 10 тис. дітей Херсонщини були проведені святкові заходи.

А 6 січня 2014 року в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша у рамках «Президентської ялинки» буде проведена обласна художньо-культурна акція для дітей сільської місцевості та дітей пільгових категорій «Різдвяні подорожі для тебе».

«Дорогі діти, щиро вітаю вас із новорічними святами! Багато подарунків принесли вам ці свята, не стане виключенням і сьогоднішнє – «Президентська ялинка», що проходить за сприяння Глави нашої держави Віктора Януковича по всій Україні», - привітав дітей зі сцени Херсонського академічного обласного театру ляльок голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк.

Так, сьогодні в обласному академічному театрі ляльок 250 дітей із малозабезпечених сімей та дітей-сиріт м.Херсона та м.Цюрупинська Херсонської області переглянули благодійну виставу «Пальма, кактус чи ялинка» та отримали солодкі подарунки від голови облдержадміністрації.

 «Я особисто переконався у тому, що діти з надзвичайною цікавістю та захопленням переглядали виставу. Дуже важливо дарувати нашим дітям гарний настрій, а надто малечі, що відноситься до пільгових категорій», - зауважив голова облдержадміністрації.

Також він додав, що такі свята проходять у кожному селі і місті Херсонщини – близько 70% дітей області охоплені святковими заходами.

 

 

 

версія для друку