українська російська англійська
На Житомирщині активізовано співпрацю між обласною владою і молодіжним активом
04.01.2014 | 10:30
Житомирська ОДА

На Житомирщині склалась цілісна система роботи з реалізації державної молодіжної політики, в основі якої – співпраця органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з молоддю. Для ефективного контакту, залучення молоді до актуальних питань, що її хвилюють, у департаменті сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації практикується така форма роботи, як призначення радників директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Напередодні Нового року, під час зустрічі керівництва області із обдарованою молоддю голова Житомирської обласної молодіжної громадської організації «XXI покоління» Віталій Сівко презентував Молодіжний Актив Розвитку та молодіжні проекти, які планують впровадити у 2014 році.

Після цього відбулося урочисте, відкрите та прозоре підписання Меморандуму про співпрацю між Житомирською державною адміністрацією, Житомирською обласною радою, департаментом сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Молодіжним Активом Розвитку, Житомирською колегією Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України, студентським ректоратом Житомирського державного технологічного університету.

Наміри про плідну співпрацю щодо реалізації молодіжної політики на Житомирщині скріпили підписами та міцними рукостисканнями голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Раїса Гула, Віталій Сівко та Владислав Савіцький.

 

версія для друку