українська російська англійська
Комунальні служби доклали всіх зусиль і забезпечили людям новорічні свята з теплом в домівках
08.01.2014 | 15:16
Прес-служба Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Сьогодні в Мінрегіоні під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника підбили підсумки роботи комунальних служб у святкові і вихідні дні.

За даними оперативно-диспетчерської служби Мінрегіону за період з 1 по 7 січня 2014 року в сферах теплопостачання, водопостачання і водовідведення, газопостачання та електропостачання позаштатних ситуацій не зафіксовано. ОДС констатувала лише поодинокі випадки локальних поривів теплових мереж, які ліквідовували оперативно.

Так, в Кіровограді о 6 год. 1 січня стався порив водоводу Д 200 мм по вул. Ватутіна 52, внаслідок чого без водопостачання залишалось близько 4 тис. мешканців селища Гірниче та мікрорайону Арнаутово. До 14 год. того ж дня комунальні служби порив ліквідували.

3 та 4 січня в Києві було зафіксовано локальні пориви теплових мереж, внаслідок чого не опалювалися 13 житлових будинків, 2 дитячі садочки та 1 школа. Пориви ліквідували менш ніж за добу.

5 січня у м. Вишневе Київської області сталася аварія на двох трансформаторних підстанціях потужністю 10 кВт, внаслідок чого від електропостачання та теплопостачання було відключено 12 житлових будинків (ОСББ). Протягом півтори години електро- та теплопостачання було відновлене.

Також 5 січня близько 18 год. стався порив водоводу  Д 200 мм по вул. Шевченка, 19, внаслідок чого від водопостачання було відключено частину житлових будинків по вул. 40-річчя Перемоги. Вже до 21 год. того ж дня водопостачання відновили.

Внаслідок локальних поривів теплових мереж 7 січня в Києві, без тепла - 1 житловий будинок та 1 школа. Вже сьогодні подачу теплоносія цим об’єктам відновлять.

«Ми вдячні комунальним службам за стабільну роботу. Вони доклали всіх зусиль і забезпечили людям новорічні свята з теплом в домівках. Це говорить про те, що напередодні була проведена належна підготовча робота, що чергові служби працювали на совість», - сказав Міністр.

Очільник Мінрегіону наголосив на важливості і надалі ретельно контролювати ситуацію в населених пунктах регіонів щодо стабільного забезпечення соціальних закладів та житлових будинків теплом, гарячим та холодним водопостачанням і водовідведенням, а також проведення своєчасних заходів благоустрою територій.

Нагадаємо, при Мінрегіоні цілодобово працює оперативно-диспетчерська служба (ОДС), до якої надходять дані з усіх регіонів України про аварійні ситуації в сферах теплопостачання, водопостачання і водовідведення, газопостачання та електропостачання. Тел. ОДС 044 207 18 04.

 

версія для друку