українська російська англійська
Набрав чинності Порядок визначення регуляторної бази активів суб'єктів, що здійснюють розподіл природного газу
08.01.2014 | 17:48
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Порядок визначення регуляторної бази активів суб'єктів, що здійснюють розподіл природного газу, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), від 28.11.2013 № 1500, офіційно оприлюднений 31.12.2013 в «Офіційному віснику України» за № 100, ст. 3682. Постанова набрала чинності з дня її офіційного опублікування.

Дія цього Порядку поширюється на суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

Порядок установлює механізм визначення ліцензіатами регуляторної бази активів та передбачає визначення груп необоротних активів ліцензіатів, що входять до складу регуляторної бази активів, строки їх корисного використання та метод їх обліку для розрахунку необхідного доходу від здійснення діяльності з розподілу природного газу.

З метою нарахування амортизації на активи ліцензіата, що входять до складу регуляторної бази, окремо за ліцензованими видами діяльності ліцензіат має здійснити розмежування активів за ліцензованими та іншими видами діяльності.

Постанова № 1500 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 06.12.2013 за № 2072/24604.

Також варто зазначити, що постанова № 1500 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua  і розміщена в Системі інформаційно-правового забезпечення «Лігаакон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство», а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕ» та газеті «Урядовий кур’єр».

 

версія для друку