українська російська англійська
Понад 200 жителів Рівненщини торік поліпшили житлові умови за допомогою держави
08.01.2014 | 17:56
Рівненська ОДА

Так, завдяки програмі «Власний дім» 18 сімей придбали, або ж побудували нове житло. Ще ста селянам вдалося газифікувати свої домівки. Загалом їм на допомогу витратили понад 2 мільйони гривень. 870 тисяч з цієї суми профінансували з держказни, 1 мільйон 157 тисяч — кошти місцевих бюджетів, зауважив в.о. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його словами, за 15 років, скільки діє програма «Власний дім», більше 5 тисяч сімей на Рівненщині отримали пільгові кредити. Таким чином, за допомогою держави люди мають змогу побудувати чи придбати житло, а також відремонтувати його чи газифікувати. Окрім того, Анатолій Юхименко доручив посадовцям на місцях більше роз’яснювати людям, на яку підтримку вони можуть розраховувати. Адже на цьому постійно наголошує Глава держави.

Водночас, виконуючи президентські завдання, в області діють програми для здешевлення вартості помешкань і міському населенню, нагадав заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Зокрема, завдяки зниженню кредитних ставок на придбання житла за рахунок бюджетних коштів цьогоріч в області 61 сім’я купила квартиру в новобудові. Відсотки банкам компенсували на 1 мільйон 370 тисяч гривень. Всього ж за два роки програмою вже скористалися 85 жителів області, зауважив Володимир Новак. Ще з 18 нині укладають договори.

Окрім того, 28 сімей області придбали житло за програмою «30/70». Загалом їм здешевили купівлю квартир на 3 мільйони гривень. Ще за 6 мільйонів купили квартири для 21 молодої сім’ї, які скористалися молодіжним пільговим кредитуванням. Зокрема, згідно з цією програмою, майже 2 мільйони 600 тисяч гривень виділили з держскарбниці, 992 тисячі — з місцевих бюджетів, а також 2 мільйони 525 тисяч — власні кошти Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, підсумував Володимир Новак.

 

 

версія для друку