українська російська англійська
НКЦПФР внесла зміни до порядку визначення вартості чистих активів ІСІ
09.01.2014 | 09:18
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму плановому засіданні схвалила проект рішення «Про внесення змін до Положення про порядок визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування».

«Перш за все, зазначу, що зміни, які вносяться до даного Положення, стосуються оцінки цінних паперів емітентів, визнаних такими, що мають ознаки фіктивності та оцінки акцій українських емітентів, обіг яких зупинено та/або щодо яких прийнято рішення про зупинення внесення змін до системи реєстру», - зазначила Оксана Симоненко, директор Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

О.Симоненко висловила надію, що впровадження регуляторного акта сприятиме вдосконаленню порядку визначення вартості чистих активів інститутів спільного інвестування та захисту прав інвесторів шляхом застосування заходів щодо запобігання і припинення порушень законодавства на ринку цінних паперів.

Зараз документ оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі бажаючі мають можливість детально ознайомитись з його текстом.

версія для друку