українська російська англійська
Підприємствам Івано-Франківщини за 2013 рік відшкодовано майже удвічі більше ПДВ, ніж у 2012-му
10.01.2014 | 09:07
Івано-Франківська ОДА

З 1 січня, як інформує прес-служба Головного управління  Міндоходів в Івано-Франківській області, підприємства з позитивною податковою історією проходитимуть прискорену процедуру відшкодування податку на додану вартість - за 11 робочих днів. Протягом минулого року підприємствам Івано-Франківщини відшкодовано на розрахункові рахунки 2,1 млрд. грн. податку на додану вартість, що на 1,2 млрд. грн. більше проти 2012 року.

За словами начальника Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Віктора Рахміля, «аналогічна ситуація і з автоматичним поверненням цього податку».

 Зокрема, у 2013 році ПДВ "автоматом" отримали 15 підприємств Прикарпаття на загальну суму 730 млн. грн.  Порівняно з 2012 роком, відшкодовані суми зросли майже   удвічі. 

Довідково

Право на отримання «позитивного» статусу матимуть платники ПДВ, які протягом останніх 3-х років декларували суми бюджетного відшкодування, забезпечували своєчасне подання звітності та не мали випадків анулювання реєстрації, як платника ПДВ і відповідають  критеріям, необхідним для автоматичного відшкодування податку на додану вартість.

 

версія для друку