українська російська англійська
Держархбудінспекція використовуватиме держреєстри для перевірки суб'єктів будівельної діяльності
10.01.2014 | 11:27
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Держархбудінспекція отримала можливість використовувати держреєстри для перевірки достовірності даних суб’єктів будівельної діяльності. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник. За його словами, 9 січня на засіданні Кабінету Міністрів схвалено зміни до Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури», якими удосконалено процедуру видачі таких ліцензій.

Геннадій Темник уточнив, що змінами унормовано можливість Держархбудінспекції України використовувати державні реєстри для виявлення у документах, поданих суб’єктом будівельної діяльності для отримання ліцензії, недостовірних відомостей.

За його словами, перевірка неповною мірою вимог щодо спроможності виконання будівельних робіт на об’єктах будівництва, які за класом наслідків (відповідальності) в архітектурному і технічному плані є складними, створює загрозу надійності, міцності і безпеці будівельних об’єктів.

«Тому актуальним є надання органу ліцензування права проводити перевірку достовірності даних у документах, поданих суб’єктом будівельної діяльності для отримання ліцензії, з використанням загальнодержавних реєстрів», - пояснив Міністр.

Довідково

За даними Держархбудінспекції України, протягом 11 місяців 2013 року анульовано 674 ліцензії, в тому числі через виявлення недостовірних відомостей в документах, поданих для отримання ліцензії суб’єктами будівельної діяльності.

 

версія для друку