українська російська англійська
Уряд підтримав приєднання України до Міждержавної програми "Культурні столиці Співдружності"
10.01.2014 | 11:00
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ

Кабінет Міністрів України на засіданні 9 січня 2014 року підтримав проект Указу Президента України «Про приєднання України до рішення Ради глав держав СНД про міждержавну програму «Культурні столиці Співдружності». Цей документ розроблено Міністерством культури України з метою активізації культурного співробітництва з державами-учасницями СНД.

Схвалений Урядом проект Указу Президента України сприятиме реалізації спільних програм та проектів у сфері культури, забезпеченню гармонійних умов для реалізації здібностей і талантів кожної особистості, зміцненню традиційних дружніх зв’язків між народами країн Співдружності.

Як відомо, Рішення Ради глав держав СНД про Міждержавну програму «Культурні столиці Співдружності» було прийнято 5 грудня 2012 року в м. Ашгабат (Республіка Туркменістан). Україна не підписала зазначене рішення, оскільки станом на грудень 2012 року не була членом Ради з гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД.

Згідно з Указом Президента України від 19 червня 2013 року № 335 Україна приєдналась до Угоди про Раду з гуманітарного співробітництва держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

 

версія для друку