українська російська англійська
У фестивалі "Таврійська хвиля" на Херсонщині візьмуть участь близько 10 тис. дітей
10.01.2014 | 14:23
Херсонська ОДА

У цьогорічному фестивалі дитячої творчості «Таврійська хвиля», що проходить за ініціативи голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка, візьме участь близько 10 тис. дітей з найвіддаленіших куточків Херсонщини, відзначила заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ганна Пономаренко під час розширеного засідання з підготовки до проведення Фестивалю, організаторами якого є Херсонська обласна державна адміністрація, обласна  та  міська ради.

Перший тур Фестивалю розпочнеться вже січня 2014 року, а фінальним акордом заходу стане масштабний гала-концерт, що відбудеться 21 червня в місті Скадовську».

Крім того, вона зауважила, що Фестиваль  проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та розвитку їх творчих здібностей,  а також з метою реалізації в області соціальних ініціатив та доручень Президента України Віктора Януковича та Уряду держави.

«Залучення дітей до мистецтва різних видів та жанрів, підвищення виконавської майстерності юних талантів, а також популяризація кращих традицій української культури – це ті основні цілі, до яких ми прагнемо», - наголосила Ганна Пономаренко.

Слід зазначити, що наразі для безпосередньої організації проведення Фестивалю вже створено обласний організаційний комітет.

Як і минулого року Фестиваль проходитиме у три тури: І тур (відбірко вий) проводитиметься у районах (містах) Херсонської області з 15 січня по 15 березня 2014 року включно; ІІ тур – зональний, з 16 березня по 18 червня 2014 року включно, пройде на базі районних (міських) будинків культури Херсонської області; фінальний ІІІ тур  стартуватиме 19 червня 2014 року в місті Скадовську Херсонської області.

До участі у Фестивалі запрошуються діти віком від 5 до 17 років включно у складі творчих колективів, ансамблів або як окремі виконавці.

Фестиваль проводиться за декількома номінаціями, зокрема «Вокал» (соло, дуети, тріо, групи), «Хореографія» (соло, дуети, ансамблі) та  «Оригінальний жанр» (стрибкова та силова акробатика).

 

версія для друку