українська російська англійська
Микола Азаров: Всі служби готові до роботи в зимовий період
10.01.2014 | 17:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

До цієї зими наші служби підготувалися значно краще, ніж до минулої. Були заздалегідь розроблені та затверджені плани, проведені масштабні навчання, закупили достатню кількість паливно-мастильних матеріалів, солі та інших необхідних матеріалів та інструментів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Цього разу нам буде що надати працівникам та волонтерам. Однак, хочу відразу сказати, що стан наших служб далекий до оптимального, і пов'язано це, звичайно, з фінансовими проблемами. Абсолютно всі проблеми можна вирішити одразу. Але все, що можна було зробити в рамках наявних ресурсів, було зроблено», - сказав Микола Азаров.

За його словами, якщо за добу випаде двомісячна норма снігу, як це було 23 березня 2013 року, то без заторів, звичайно, нам не обійтися. «І наше з вами спільне завдання - ліквідувати їх як можна швидше. Якщо Ви дивитеся новини, то дуже часто показують приблизно аналогічні ситуації в інших країнах, і ніхто не робить з цього ніяких трагедій. Всі розуміють, що протягом доби неможливо прибрати такий обсяг снігу», - додав Глава Уряду.

Він підкреслив, що в таких ситуаціях запорукою успіху є організована, злагоджена робота всіх служб і громадян.

«І ми в цей раз передбачили залучення техніки не лише тієї, яка знаходиться у власності міських служб, а також тієї, яка перебуває в підпорядкуванні Міноборони, Служби з надзвичайних ситуацій, у приватних компаній і т.д.», - заявив Микола Азаров.

версія для друку