українська російська англійська
Голова Укравтодору закликав регіональних дорожників посилити темпи ліквідації ямковості
10.01.2014 | 17:48
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

Посилити темпи виконання ямкового ремонту та забезпечити інтенсивну ліквідацію тріщин на покритті – першочергова задача регіональних дорожників на найближчі тижні, поставлена перед керівниками обласних служб Головою Державного агентства автомобільних доріг України Євгеном Прусенко в ході селекторної наради 9 січня 2014 року.

«Позитивна температура та відсутність опадів дають нам змогу не лише продовжувати виконання ремонтних робіт, а й попередити появу нової ямковості – заздалегідь ліквідуючи тріщини на дорожньому покритті. Прошу вас максимально ефективно використати сприятливі погодні умови для покращення стану доріг», – наголосив Голова.

Він також зазначив, що особливу увагу необхідно приділити найбільш проблемним ділянкам – підйомам та спускам на гірських дорогах і місцям концентрації дорожньо-транспортних пригод.

Оцінюючи роботу дорожників в умовах негоди перших днів зими, Євген Прусенко відзначив злагодженість дій та високий рівень підготовки дорожніх служб і підприємств, особливо західних регіонів України, де спеціалісти не лише попередили утворення переметів і заторів, а й оперативно подолали наслідки сходження десятка лавин.

Для того щоб й надалі здійснювати експлуатаційне утримання автомобільних доріг у зимовий період на належному рівні Голова Укравтодору доручив керівникам служб провести перевірку всієї наявної техніки – роторів і грейдерів, та поновити запаси необхідних протиожеледних матеріалів і пального.

 

 

версія для друку