українська російська англійська
Микола Азаров: Надійна робота економіки гарантує стабільні і своєчасні соціальні виплати
13.01.2014 | 14:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров сподівається, що економіка в 2014 році буде розвиватися, що, відповідно, гарантує стабільність соціальних виплат. Про це він заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Сподіваюся, що цього місяця і взагалі у 2014 році затримок (з соцвиплат) не буде, - сказав Микола Азаров і додав, що це в першу чергу залежить від умов роботи національної економіки. - Якщо економіка буде працювати без збоїв, в країні буде стабільність, то можна з упевненістю сказати, що ніяких затримок не буде. Але, треба пам'ятати, що вирішення цього завдання забезпечує не тільки Уряд, а й робота всіх наших підприємств, заводів, фабрик, транспорту, зв'язку - всього нашого народного господарства».

Крім того, він зазначив, що, незважаючи на певні затримки з соцвиплат, які у нас були в кінці року, рік вдалося завершити без боргів з абсолютно всіх соціальних виплат. «Таке ж завдання стоїть перед нами і в 2014 році», - заявив Глава Уряду.

При цьому Прем'єр-міністр підкреслив, що заклики до дезорганізації роботи, які звучать останнім часом, не можна розцінювати інакше, як заклики до затримок зарплат, пенсій та інших соціальних виплат.

 

 

версія для друку