українська російська англійська
Держкомтелерадіо здійснив моніторинг понад 100 офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади
13.01.2014 | 14:45
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України проаналізував інформаційне наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у другому півріччі 2013 року.

Під час проведення моніторингу оцінювалися рівень наповнення сайтів за такими показниками як наявність інформації (відповідно до вимог чинного законодавства), якість розміщеної інформації (повнота, актуальність, доступність), динаміка оновлення.

Загалом було проаналізовано 74 веб-сайти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також 27 веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади.

За рівнем інформаційного наповнення найкращими серед центральних органів виконавчої влади визнано офіційні веб-сайти Адміністрації Державної прикордонної служби України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України, а серед місцевих органів виконавчої влади - офіційні веб-сайти Запорізької і Сумської обласних державних адміністрацій.

Водночас до веб-сайтів деяких органів виконавчої влади є зауваження щодо відсутності певних видів інформації або подання її не в повному обсязі.

Також трапляється несвоєчасне оприлюднення чи оновлення інформації та розміщення матеріалів без зазначення дати, що не дозволяє визначити рівень їх актуальності. Іноді має місце розташування інформації не в логічних розділах, що ускладнює її пошук, та не відпрацьована робота пошукових систем.

В аналітичній довідці Держкомтелерадіо органам виконавчої влади запропоновано вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Детальніше із результатами моніторингу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Моніторинг сайтів ОВВ» за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=109937&cat_id=98409

версія для друку