українська російська англійська
Мінпромполітики працює над спрощенням механізму виробничої кооперації для підприємств
14.01.2014 | 17:54
Прес-служба Міністерства промислової політики

Днями під головуванням заступника Міністра промислової політики – керівника апарату Наталії Бойцун відбулося перше засідання робочої групи Міністерства промислової політики України з питань  реалізації міжнародних угод  про виробничу кооперацію.

Робочу групу створено з метою вирішення питань, що  стосуються реалізації положень Угоди  про  загальні  умови  і  механізм підтримки  розвитку  виробничої  кооперації  підприємств і галузей держав - учасниць СНД, Положення про порядок поставок і митного оформлення продукції за виробничою кооперацією підприємств і галузей держав - учасниць СНД, а також міжурядових, галузевих і міжгалузевих угод про виробничу кооперацію, які набрали чинності.  

Як відзначила Наталія Бойцун, одним із найважливіших завдань Мінпромполітики в рамках роботи робочої групи є спрощення використання механізму виробничої кооперації для підприємств. «Для реалізації цих завдань Міністерством будуть ініційовані відповідні зміни до діючої нормативно-правової бази», - повідомила заступник Міністра.

 

 

версія для друку