українська російська англійська
Уряд у нинішньому році продовжить роботу над підвищенням конкурентоспроможності вітчизняної продукції, - І.Прасолов
14.01.2014 | 18:36
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Нинішній рік дасть можливість посилити кредитування національної економіки. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов. Цьому, на його думку, сприятимуть 2 фактора - зменшення навантаження з виплати зовнішнього боргу та іноземні інвестиції, які Україна буде отримувати в силу домовленостей, досягнутих у 2013 році в ході міжнародних візитів.

«2013 рік був піковим з виплат українських зовнішніх боргів, у нинішньому році боргове навантаження буде значно нижче. Крім того, в ході поїздок керівництва нашої країни, наприклад, в Китай, Російську Федерацію, нам вдалося домовитися про істотне збільшення потоку інвестицій. Тобто, це дасть нам потрібні обсяги коштів, щоб активізувати кредитування економіки», - сказав Ігор Прасолов.

Він висловив упевненість, що в першу чергу зусилля будуть спрямовані на продовження роботи, розпочатої в 2013 році, - реконструкцію та модернізацію виробництв, підтримку пріоритетних галузей економіки і багато іншого.

«Уряд займеться, в першу чергу, модернізацією виробничих майданчиків, розвитком реального сектора економіки, приведенням стандартів якості продукції до світових норм. Усе разом збільшить конкурентоспроможність вітчизняної продукції і позиції наших підприємств на зовнішніх ринках», - зазначив Міністр.

 

версія для друку