українська російська англійська
Уряд розгляне ряд документів, спрямованих на активізацію розвитку економіки
15.01.2014 | 12:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 15 січня 2014 року розгляне ряд документів, спрямованих на активізацію розвитку економіки та створення нових робочих місць.

Як зазначив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання, Уряд сьогодні планує розглянути проект Концепції Державної цільової економічної програми розвитку легкового автомобілебудування на період до 2020 року.

Програма спрямована на створення в Україні умов для:

- зростання випуску українських легкових автомобілів до 735 тис. одиниць та нарощування експортного потенціалу до 220 тис. одиниць до 2020 року;

- збільшення на внутрішньому ринку частки легкових авто, вироблених в Україні (до 70 відсотків);

- створення 176 тис. нових робочих місць на виробництві автомобілів та комплектувальних виробів.

«Надзвичайно важливо, що Концепція передбачає імплементацію у сфері автомобілебудування міжнародних стандартів (ISO) та європейських норм (EN) у національну систему стандартизації, введення сучасних екологічних стандартів, стимулювання залучення передових технологій тощо. Тобто йдеться про нову якість продукції», - наголосив Микола Азаров.

Ще одним таким програмним документом, зазначив він, є Концепція Державної цільової програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2017 року.

Реалізація цієї програми не тільки дасть поштовх для оснащення Збройних Сил новітніми зразками військової техніки та зміцнить позиції Україні на світовому ринку озброєння, а й стимулюватиме розвиток в науково-технічній сфері та суміжних галузях промисловості.

Крім того, Уряд має намір схвалити Програму співробітництва України з державами-членами Митного союзу до 2020 року. «Це чіткий план розвитку торгово-економічних відносин, з конкретними проектами виробничої кооперації в промисловості, машинобудуванні, авіа- та суднобудуванні, паливно-енергетичному та аграрному комплексі, космічній галузі та транспортній сфері, туризмі», - заявив Микола Азаров.

Також буде схвалено зміни до протоколу до Угоди між Урядами України та Республіки Білорусь про виробничу і науково-технічну кооперацію.

 

 

версія для друку