українська російська англійська
Укравтодор не допускає появи нової ямковості
15.01.2014 | 14:14
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

Обсяги нової ямковості, поява якої є неминучою, адже зумовлена низькою температурою повітря та підвищеною вологістю у холодний період року, цьогоріч має бути меншою ніж у минулому році. Таку думку висловив начальник Управління інноваційного розвитку Державного агентства автомобільних доріг України Олег Островерхий в ході прямого ефіру на одній з радіостанцій України.

За його словами, сприятливі погодні умови поточної зими надали дорожникам змогу не лише продовжувати виконання робіт з аварійного ямкового ремонту, а й попередити появу нової ямковості – заздалегідь ліквідуючи тріщини на дорожньому покритті, передчасно запобігаючи розвитку руйнувань.

«З початку року дорожніми організаціями та підприємствами, що належать до сфери управління Укравтодору, на автомобільних дорогах загального користування державного значення було відремонтовано майже 124 тисячі м² ямковості», – зазначив О.Островерхий.

Він також додав, що навіть за складних погодних умов дорожники не припинятимуть боротьбу з ямковістю, застосовуючи нові методи та технології, які дають тимчасовий ефект, проте захищають покриття від подальшої руйнації.

«За негативної температури ми застосовуємо спрощену технологію – без обробки країв та очищення місця дефекту, висушування, підігріву та підгрунтовки поверхні – так званий аварійний ямковий», – пояснив він, – «А вже за сприятливих погодних умов проводимо ремонт за традиційною технологією із фрезеруванням покриття та укладанням гарячих асфальтобетонних сумішей».

 

версія для друку