українська російська англійська
Завод "Електроважмаш" завершив відвантаження устаткування на Кременчуцьку ГЕС
15.01.2014 | 16:07
Прес-служба Міністерства промислової політики

Державне підприємство завод «Електроважмаш», що входить до сфери діяльності Мінпромполітики, завершив відвантаження устаткування для реконструкції гідрогенератора на Кременчуцькій ГЕС (ПАТ «Укргідроенерго»).

 Контракт на реконструкцію гідрогенератора СВКр 1340/150-96М УХЛ4 для станційного №7 був підписаний у травні 2012 року. Роботи з виконання договору були розпочаті у лютому 2013 року.

Потужність гідрогенератора зонтичного типу становить 57,2 МВт, номінальна частота обертання 62,2 оборотів на хвилину.

За інформацією підприємства, 12 гідрогенераторів виробництва «Електроважмаш», які зараз працюють на станції, були поставлені в період з 1959 по 1974 рік. У зв'язку з тривалим терміном їх експлуатації,  ДП «Електроважмаш» проведено модернізацію вже третього гідрогенератора для Кременчуцької ГЕС.

За підсумками роботи підприємства протягом трьох кварталів минулого року, спостерігається збільшення обсягів виробництва більш ніж на 40,4%. «На фоні загальної ситуації у промисловому комплексі, енергетичне машинобудування, в галузі якого працюють такі провідні підприємства як «Електроважмаш» та ВАТ «Турбоатом», протягом минулого року демонструвало позитивну динаміку обсягів виробництва», - підтвердили в департаменті машинобудування Мінпромполітики.

 

версія для друку