українська російська англійська
Держфінінспекція в АР Крим відшкодувала втрат на понад 32 млн. грн.
15.01.2014 | 16:24
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в АР Крим упродовж 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 32 млн. грн. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів додатково надійшло 11,4 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 20,7 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади та установ прийняли 267 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 118 досудових розслідувань. Ще 107 досудових розслідувань розпочато та складено 23 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До суду пред'явлено 58 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 34 млн. грн. Наразі 32 з них на суму майже 14 млн. грн. – задоволено.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізії яких виявлено порушення, застосовано 326 фінансових санкцій. Зокрема, 45 розпорядникам зменшено бюджетних призначень на загальну суму майже 2 млн. грн.

За допущені порушення 706 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 202 – до дисциплінарної та матеріальної, 17 осіб звільнено із займаних посад.

 

 

версія для друку