українська російська англійська
У 2014 році одним із пріоритетів діяльності влади стане боротьба з корупцією
15.01.2014 | 16:53
Прес-служба Міністерства оборони

У Кримському територіальному управлінні Військової служби правопорядку визначено напрямки боротьби з корупцією у 2014 році. 

Як повідомив начальник відділу по боротьбі з корупцією – заступник начальника Кримського ТУ ВСП полковник юстиції Павло Васік, відповідно до вимог Міністра оборони України, боротьба з корупцією у лавах Збройних Сил України у 2014 році буде жорстка та непримиренна, а одним з головних завдань буде попередження випадків корупційних проявів з боку службових осіб.

Протягом минулого року відділ по боротьбі з корупцією Кримського територіального управління ВСП з особовими складом військових частин та установ Збройних Сил України, розташованих на території Автономної Республіки Крим та в м. Севастополь, провів більше 200 профілактично-правових заходів (лекцій, бесід, семінарів тощо). Крім того, за результатами роботи відділу по боротьбі з корупцією Кримського ТУ ВСП, а також його участі у проведенні майже 50 комплексних перевірок, виявлено збитків, завданих державі, на суму більше 2 млн. грн., у том числі, 1 млн. 900 тис. грн., пов’язаних з порушеннями у сфері землекористування та реалізації державного нерухомого майна.

За результатами проведених перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 57 посадових осіб військових частин та установ, а органами досудового розслідування за матеріалами відділу по боротьбі з корупцією Кримського ТУ ВСП, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 15 кримінальних правопорушень.

Наприкінці грудня минулого року Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України – Президент України Віктор Янукович заявив, що у 2014 році одним із пріоритетів діяльності влади стане боротьба з корупцією.

 

версія для друку