українська російська англійська
Розглянуто питання протидії необґрунтованому підвищенню цін на моторні палива
15.01.2014 | 18:39
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

15 січня під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості – керівника апарату Андрія Бондаренка відбулося засідання Експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості.

Приводом для скликання засідання ЕАГ стало економічно необґрунтоване зростання цін на моторні палива в деяких мережах АЗС напередодні та впродовж Новорічних свят, яке не відповідає тенденціям на світових ринках нафти і нафтопродуктів.

Заступник Міністра – керівник апарату А. Бондаренко у вступній промові окреслив мету засідання ЕАГ - прийняття рішення щодо приведення роздрібних цін на моторні палива в мережах АЗС у відповідність до економічно обґрунтованого рівня, а також наголосив, що рівень цін на нафтопродукти є досить чутливим фактором для всіх верств населення України.

На засіданні підкреслено, що Кабінет Міністрів України виступає за мінімальне втручання держави в питання ціноутворення на роздрібному ринку нафтопродуктів, проте Уряд та Міністерство будуть вживати всіх можливих заходів для протидії необґрунтованому підвищенню цін на моторні палива.

версія для друку