українська російська англійська
Схвалено проект Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 р.
16.01.2014 | 10:46
Прес-служба Міністерства закордонних справ

15 січня 2014 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 рік.

На виконання Указу Президента України від 12 червня 2013 року та з метою реалізації положень Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», зокрема в частині продовження конструктивного партнерства з Організацією Північноатлантичного договору з усіх питань, що становлять взаємний інтерес, Міністерством закордонних справ України підготовлено проект Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО на 2014 рік (РНП-2014).

До процесу розробки проекту були залучені центральні та інші органи виконавчої влади України.

Проект РНП-2014, який пропонується затвердити Указом Президента України, є квінтесенцією перспективних напрямів діяльності міністерств і відомств України та містить інформацію щодо ключових завдань нашої держави на шляху реформ.

Документ визначає напрями роботи в економічній та енергетичній галузях, заходи щодо боротьби з корупцією, реформування оборонних та безпекових структур, а також включає завдання, спрямовані на активізацію співробітництва з міжнародними та регіональними організаціями.

Виконання Річних національних програм співробітництва України з НАТО є одним з важливих практичних інструментів залучення відповідного передового міжнародного досвіду до проведення внутрішньодержавних реформ, а також плановим механізмом підтримання на належному рівні конструктивного партнерства з Альянсом.

версія для друку